6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Некој му заѕвонил на врата среде ноќ – погледнал и се заледил

  Ширум светот започнаа да се појавуваат чудни работи, а ова видео ќе ви ја заледи крвта во телото.

  Едно семејство фатило како кловн оди пред нивната куќа среде ноќ.

  Тој во еден момент со црвени балони во рака, гледа и низ вратата.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.