6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Мислел дека некој му го краде автомобилот, но кога ја отворил вратата имал што да види

  Кога слушнал звуци од својот автомобил паркиран пред куќата, овој човек мислел дека внатре има крадец, па веднаш излегол да види за што се работи.

  Меѓутоа, набрзо сфатил дека се работи за сосема поинакви „разбојници“…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.