6 C
Skopje
сабота, април 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (Видео) Крштевка што го шокира светот, многумина реагираа дека е извршено насилство врз бебето

  Јавноста ја шокира видеото од крштевањето дете во Кипар на кое се гледа како свештеникот грубо го потопува бебето во водата неколкупати.

  На видеото се гледаат и загрижените лица на присутните луѓе на церемонијата.

  Многумина коментираа дека ова очигледно е насилство врз детето и дека надлежните служби мора да реагираат.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.