6 C
Skopje
петок, септември 22, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Забележал дека нешто не е во ред со автобусот, па ја снимил неверојатната глетка

  Нешто најверојатно не е во ред со јавниот превоз. Ова видео е снимено во Бразил, а на интернет се шири со брзина на светлината.

  На него јасно може да видите како возилото се преполовува, а патниците бегаат преплашени.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.