6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Влегла во слаткарница за да ги врати слатките, а кога продавачката ја отворила кутијата

  На жена од Австралија по име Шерон и бил дијагностициран рак на јајници, помладиот брат и починал а синот и боледувал од Дегенеративна болест, па својата приказна ја споделила на локална радиостаница а потоа следело вистинско изненадување.

  Таа има и своја продавница за слатки а поради големите сметки од болница, доцни со отплата за продавницата пазатоа мора да работи подолго , наместо да поминува време со својот син.

  Шерон својата приказна ја споделила на локалната радио станица, па водителката на емисијата одлучила да ја изненади.

  Водителката се преправала дека е незадоволна муштерика која сака да ги врати купените колачи, на што Шерон изреагира позитивно , но кога ја отвориу кутијата следеше вистинско изненадување! Ова видео досега го имаат погледнато над три ипол милиони луѓе.

  Погледнете за што се работи:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.