6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (Видео) Британци се обидуваат да поминат замрзната улица

  На неодамна објавено видео во Велика Британија може да се види замрзната улица по која жителите се мачат да пристигнат до своите домови.

  Сепак, набргу сфаќаат дека трудот е залуден, па заедно посегнуваат да пронајдат друг пат.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.