6 C
Skopje
сабота, март 2, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (Видео) Авион слета на автопат во Лос Анџелес

  Мал авион, поради проблеми со моторот, принудно слетал на автопат во Лос Анџелес.

  Жената која го управувала авионот покажала особена умешност и вештина на пилотирање бидејќи успеала безбедно да го спушти леталото на фрекфентна улица. Жената пилот била сама во авионот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.