6 C
Skopje
петок, март 1, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Невидлив бензин го остави светот без текст: Срамна измама на бензинска – погледнете што прават

  Во денешниот свет се чини дека можете да бидете измамени на секој чекор. Оваа измама, која се појави на YouTube, особено ќе им наштети на возачите.

  Знаеме дека горивото секој ден поскапува, па ова е особено ужасно откритие. Маж точел бензин на бензинска пумпа во Русија, а потоа забележал нешто чудно.

  Додека растеле бројките на уредот што ги покажуваат наточените литри, ништо не излегло од пумпата!

  https://youtu.be/nZxmfHLedRE

  Извор: maskimagazin.com.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.