6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Македонската Ким Кардашијан (ВИДЕО)

  Ја нарекуваат македонската Ким Кардашијан, има задник од кој што боли глава, на Инстаграм е една од најследените и најкоментирани девојки.

  Во моментов живее на релација Љубљана-Скопје-Велес, нејзиното име е Ана Стојанова, а нејзината кариера како единствен фитнес коуч кој што работи исклучиво онлајн со своите клиенти кај нас беше и повеќе од мотив за екипата на Бекстејџ да поразговара со неа.

  Веруваме ќе уживате во видеото, а воедно мора да се согласите со нас – таа е македонската Ким Кардашијан. Нема збор!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.