6 C
Skopje
сабота, јуни 3, 2023

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ВИДЕО

  ВИДЕО: Го го намести своето момче на пријателката за да ја тестира, а потоа…

  ЈуТјуб шоуто "To Catch a Cheater" во последно време добива нова димензија. Станува збор за шоу во кое партнерите сакаат да откријат дали ќе бидат...

  ВИДЕО: Професор казнувал ученик затоа што каснел секој ден, но потоа ја дознал оваа вистина !

  Фрустриран од фактот што еден ученик касни секој ден за на час, професорот одлучил да го казни. На сите ни е јасно дека казната кој...

  (ВИДЕО) Остров среде Њујорк кој е строго забранет за јавноста

  Малиот остров на почетокот се викал Белмонт, но името му е сменето во Тант во 1977 година. Тешко е да се поверува дека толку мал...

  (ВИДЕО) Град во кој е срамота да се има една девојка, па сите имаат три

  Поради дефицитот на мажите, не чуди тоа што еден маж има и по три девојки, а еден од нив дури изјавил дека „било срамота да се има само една девојка“.

  (ВИДЕО) Границата меѓу Тихиот и Атлантскиот Океан

  Како на географска карта, јасно исцртана линија ги дели Пацификот и Атлантскиот Океан, а нивните води, иако звучи неверојатно, како никогаш да не можат...

  ВИДЕО: 4 најреалистични оргазми во филмовите (+18)

  Понекогаш актерите мора да одглумат оргазам во филмот затоа што сцената го бара тоа од нив. Ова се четирите најреалистични и најозборувани оргазми на...

  ВИДЕО: Пожарникар спасува девојка која не сака да биде спасена!

  Девојката на видеото очигледно се подготвува за самоубиство. Сепак, од горниот кат, сосема незабележително и нечујно, еден пожарникар се подготвува да и го спаси...

  ВИДЕО: Компилација на најсмешните видеа од 2017-та година до сега

  Ова видео содржи смешни ситуации, не толку смешни но необични ситуации и ситуации во кои не би сакале да се најдете.

  (ВИДЕО) Бразилска невеста погина со хеликоптер неколку минути пред венчавката

  Триесет и двегодишна невеста, Бразилката Росемар Насименто Силва, од Сао Паоло, сакала да го изненади сопругот и на нивната венчавка да стигне со хеликоптер. Во...

  ПРЕПОРАЧАНО

  Сите ми велат дека имам РОГОВИ од сопругата па решив да ја проверам дали е вистина…

  Изневерата за некои луѓе можеби звучи примамливо и возбудливо, но на крајот таа секогаш ги урива темелите на врската и нанесува голема болка. Многу се...

  Исповед на една мајка со дете болно од Аутизам: Зошто Марио не зборува, зошто лелека така …?

  Скопјанката Весна е мајка на две деца, таа раксажува за своето второ дете на кое му е дијагностициран аутизам.Само до пред три години не...

  Се вработив во Германија како доктор и за прв пат почувствував како изгледа нормален живот

  Д-р Немања Јоловиќ (37) ја напушти Србија во 2014 година и замина во Германија за да работи. Пред тоа, тој безуспешно се обидуваше скоро...