6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Невеста се чувствувала чудно на својата венчавка, а кога докторот и ја прегледал главата, останал во шок

  Зошто вакво нешто да се случи на најубавиот ден од животот? Зошто воопшто да се случи такво нешто?

  Доктор Едвард Паначек од Сакраменто, Калифорнија, имал многу ретка интервенција. Доби повик од свадба каде што пациентот беше невестата.

  Невестата почнала да има халуцинации и нервоза. Отпрвин сите мислеа дека е предсвадбена треска.

  Меѓутоа, кога ја видел, лекарот веднаш ја отфрлил можноста за психолошки стрес.

  Кога погледнал во главата, видел чуден израсток на главата, која всушност била ларва на црв. Во поранешна рана на кожата, се населила ларва, која останала таму на влажно и топло место за да расте.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.