6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Застрашувачко видео: Смартфонот и експлодираше на биро, за малку ќе и го разнесеше лицето

  Жена вработена во индонезиска државна служба е повредена при експлозија на нејзиниот телефон додека телефонирала.

  Нетиа (27) претрпела изгореници на лицето од телефонот, кој бил приклучен на полнач.

  Таа успеала да излезе од масата, но подоцна се онесвестила и нејзините колеги ја однеле во болницата, каде и биле санирани изгорениците и исечениците на лицето и рацете.

   

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.