6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Еден знак ги издава сите хороскопски знаци дека престанале да сакаат – еден има најлоша навика

  Хороскопот многу говори за хороскопските знаци кога ќе престанат да сакаат. Постојат знаци кои ги издаваат, па ова е знакот за секој знак од зодијакот.

  Овенот веднаш покажува недостаток на страст, додека бикот престанува да ве пази и мази.

  Близнаците не комуницираат, раковите не се романтични, а лавот е како диктатор.

  Девицата ситничари и наоѓа многу замерки, Вагата е безчувствителна за вашите маки, а Шкорпијата не е интимна со вас.

  Стрелецот е отсутен со мислите, јарецот е ладен, водилијата едноставно си оди, а рибите се затвораат во себе.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.