6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Начекал невеста со 20 голи мажи во неговата нива во Војводина

  Девојка во венчаница и дваесетина голи мажи начекал еден земјоделец во Војводина, работејќи на својата нива.

  Снимката која ја направил за кратко време се раширила по социјалните мрежи и стана хит во регионот.

  Што е белграѓани, дојдовте овде да се снимате? Сиктер!, им порача тој.

  Извор: Kurir.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.