6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Камерите снимиле страшна сцена во ресторан во Јоханесбург – маж зграбил дете за врат, сакал да го киднапира

  Сопственик на еден ресторан во Јоханесбург успеал да спречи киднапирање на дете.

  Како што се гледа на снимката од безбедносна камера, две жени заедно со 4-годишно девојче седеле на маса, кога одеднаш се појавил маж кој ја прескокнал оградата и го зграбил детето за врат.

  За среќа, сопственикот на ресторанот многу брзо реагирал, го соборил на земја и го совладал.

  “Ова е одлично, ни требаат повеќњ вакви луме”, стои во коментар под видеото.

  Угостителот рекол дека и самиот тој е татко и затоа бурно реагирал.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.