6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Бебе се чешало по вратот. Три недели подоцна ОВА излегло од него!

  Малечката Маја е гордост на Арон и Ема Витингтон од американската сојузна држава Канзас.

  Но, кога нивното бебе имало 7 месеци, добило висока температура и црвен оток на вратот. Загрижените родители веднаш отишле во болница и побарале помош.

  Лекарите мислеле дека е само инфекција. Му дале антибиотици и го испратиле дома.

  Но, следното утро мајката Ема забележала дека нешто виси од вратот на бебето. И повторно отишле во болница. Кога лекарот видел што е, не можел да им поверува на очите…


  Nevjerovatan slučaj: Pero u bebinom vratu by playchannel

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.