6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Чувајте ја оваа смеса во устата 60 секунди – забниот камен ќе падне веднаш

  Направете смеса со која каменецот од забите сам ќе падне и нема да имате потреба толку често да одите на стоматолог.

  Можете да земете кокосово масло, да го задржите 60 секунди во устата и потоа да го плукнете и да исплакнете.

  Втората опција за каменецот од забите да исчезне, е да измешате неколку капки масло од нане и лимон и исто така и ова да го држите 60 секунди.

  Каменецот ќе исчезне и нема да имате потреба од стоматолог.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.