6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Со рака го удрил бебето што лежело – добро погледнете што ќе направи неговата мачка

  Добро е познато дека мачките се однесуваат исклучително заштитнички кога станува збор за нивните сопственици, а особено доколку тие сопственици имаат мали деца.

  Овој човек си играл со своето бебе така што полека удирал по лежалката со рака, но неговата мачка мислела дека тој го напаѓа бебето, па реагирала на следниов начин:

  Mačka brani bebu by coolPick

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.