6 C
Skopje
петок, март 1, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Русинка паѓа од деветти кат, станува и си продолжува (ВИДЕО)

  На девојката не ѝ загрозен животот, но предупредуваме дека снимката може да ги вознемири чувствителните луѓе.

  Жителка на градот Излучинск (Ханти-Мансијски автономен округ) падна од деветти кат, а потоа самата стана и си кренула, јавува ТВ-каналот „Југорија“.

  На снимката се гледа како девојката паѓа од балконот директно во ритче од снегот кое останало пред зградата по расчистувањето на улиците, а по неколку секунди станува и си оди. Девојката потоа ги замолила соседите да повикаат брз помош.

  Таа е сега во локалната болница и лекарите велат дека животот не ѝ е загрозен. Полицијата го истражува случајот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.