6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Непознат човек му пришол на мало девојче и го повикал со себе- нејзиниот одговор и го спасил животот

  На едно 8 годишно девојче и пришол непознат човек додека си играла на игралиштето и ја повикал да дојде со него.

  Тој и рекол дека се случило нешто со нејзината мајка и дека таа го испратила по неа.

  Девојчето го замолило да ја каже лозинката. Странецот почнал да заобиколува и не се снашол веднаш, а девојчето во истиот момент побегнало.

  Излегло дека мајката и ќерката имале смислено лозинка за во случај на мајката да и биде потребна помош од ќерката и ако испрати некој непознат по неа да знае да ја каже лозинката.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.