6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Лежел еден час во гробот каде се закопани неговите родители – излегол со шокантна приказна!

  Човек кој лежел во гробот на своите родители, вели дека разговарал со нив еден час исто како да се живи.

  Се работи за маж од Египет кој поминал цел час во гробницата каде размислувал за смртта и животот, а во тоа му помогнал разговорот со покојните мајка и татко.

  – Сакав нешто да научам за смртта, така и разговарав со нив. Што и да прави човек, што и да направил или да не направил во животот, сепак сите ќе завршиме тука, вели Абдулах Камел.

  Оваа приказна го шокираше светот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.