6 C
Skopje
понеделник, декември 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (Видео) Полицаец спаси дете кое паѓало од трети кат во Египет

  На интернет се појави видеоснимка на која се гледа како еден од полицајците чувар на банка во египетскиот град Асјуту спасува дете кое штотуку паднало од третиот кат од околна зграда.

  Кога го забележаа детето, полицајците сакаа да го рашират платното за спасување, но за тоа немаше време. Еден од нив само ги испружи рацете и го фати детето.

  Момчето е неповредено, а полицаецот херој се здобил со полесни повреди.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.