6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Детето чудно ѝ се однесувало – ја видела снимката од градинка, па ја дознала страшната вистина

  Оваа мајка забелажала дека нејзиниот син чудно се однесува кога ќе се врати од градинка, а еден ден се вратил со модринки по телото.

  Мајката веднаш отишла до болница и го пријавила случајот во полиција.  Тие ги прегледале снимките од надзорната камера и ја сфатиле страшната вистина – воспитувачката го тепала нејзиното дете.

  Ова е мал потсетник секогаш да ги проверуват своите деца, дури и ако се наоѓаат на сигурно место како што е градинка.

  Погледнете:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.