6 C
Skopje
петок, март 1, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Го затворила своето бебенце во рерна на 300 степени – погледнете како изгледа денес

  Секој може да стане родител, но прашање е дали се способи сите за тоа. Оваа мајка дефинитивно никогаш не требала да раѓа. Мелиса Врајт своето 14 месечно бебче Ешли го ставила во рерна, а предходно ја загреала на 300 степени.

  Девојченцето се здобило со опекотини од трет степен, а благодарејќи на таткото, Ешли преживеала. Случајно ја нашол во рерната.

  Целото детство го поминала како во пекол, криејќи се од околината и константно одење на операции.

  Благодарејќи на 10 годишните интервенции, Ешли денес нема ниту една лузна, што на многумина им делува невистинито.

  Сега има 15 години и израснала во убава девојка.
  Кон својата мајка има недефинирани емоции, ниту ја сака ниту пак ја мрази, иако и простила…

  Погледнете ја снимката во продолжение и уверете се како изгледа денес Ешли:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.