6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

  Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи.

  Ако немате водоотпорни чизми со крзно, тогаш послушајте го советот на овој планинар.

  Се што ви треба е фолија која сите ја имаме дома, ставете ја во кондурите и ќе ви биде топло и пријатно и веќе нема да се намокрите.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.