6 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Веќе никогаш нема да ви се замаглува стаклото во кола – потребни ви се само чорапи

  Најголем проблем за возачите во текот на есента и зимата кога температурите се ниски, се замаглените стакла, особено ако се брзаме некаде.

  Постои паметно решение за кое не ви треба ниту труд ниту пари.

  Земете една чорапа од дома, па ставете песок во неа, а потоа затворете ја и врзете чвор.

  За да бидете сигурни дека нема да се скине, врз чорапата ставете ја и другата чорапа од парот.

  Ставете го ова под седиштето или на шалтаблата.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.