6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Станија потполно гола пред огледало- после ваква глетка на мажите „не им е добро“

  Веќе сме навикнати да ја гледаме старлетата и реалити ѕвездата Станија Добројевиќ во разни провокативни изданија, а сега таа сепак успеа да ги изненади своите следбеници.

  Станија на својот Инстаграм профил објави фотографија од потполно гола, а нејзините следбеници со ентузијазам ја коментираа сцената.

   

  View this post on Instagram

   

  @stanijaorganic ?

  A post shared by It’s me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.