6 C
Skopje
сабота, април 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Му испратила на сопругот разголени фотографии, а поради еден детаљ тој веднаш побарал развод

  Извесна Челси од Австралија одлучила на сопругот да му испрати разголена фотографија, но заборавила еден детаљ.

  Имено таа направила неколку фотографии во долна облека, но ја издаде еден детаљ на подот.

  Таа не обрала внимание на машките чевли, но нејзиниот сопруг веднаш ги забалежал.

  Веднаш дошол до заклучок дека го изневерува и дека во хотелот се наоѓа со некој друг маж.

  Тој целата приказна ја објавил на интернет, а веднаш контактитал и адвокат за  да поведе постапка за развод.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.