6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Девојче го покажа својот брат на фотографија од детството. Ќе се шокирате кога ќе погледнете

  Корисничка на веб-страницата Редит средувала стари работи и пронашла фотографија од детството на нејзиниот брат која буквално ги исплашила луѓето. Но, тие се плашеа не за детето, туку за неговата мајка.

  Големо бебе не е најдоброто нешто што може да и се случи на мајката за време на породувањето, туку бебе кое може да биде син на Хагрид – уште повеќе, веруваат коментаторите.

  Забава Корисникот на Reddit Skip2MyLouDarlin објави стара дигитализирана фотографија од својот помал брат на 9 ноември. Оваа објава се појави во потписот AbsoluteUnits, посветен на многу големи луѓе, животни или нешта.

  Тој е стар четири и пол месеци на оваа фотографија, објаснува девојката.

  Коментаторите веднаш почнаа да се шегуваат за импресивната големина на детето:
  Џејнарл коментираше: „Тоа е цела вселенска станица!“

  Корисник по име напиша: Твојот брат е тоа бебе од Рамка од јапонската анимација „Духови“. Многу корисници дури се исплашија за мајката хероина која роди толку големо бебе.

  Друг кратко напишал: „Твојата кутра, сиромашна мајка“. Според други коментатори, изгледот го издава богатиот генски базен на детето, а некои дури се посомневале дека мајката на бебето има афера со полуџинот Хагрид од Хари Потер

  Според сестрата која ја објави фотографијата и покрај тоа што во детството нејзиниот брат бил навистина невообичаено висок, сега неговата висина е „само“ 190,5 сантиметри. Тој е висок и слаб.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.