6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (ВИДЕО) Сите се шокирани од нејзината трансформација: Тогаш ја откри вистината

  екстот продолжува веднаш после содржината од рекламата.

  Хит на социјалните медиуми се видеата со кои луѓето сакаат да докажат дека тие се претвориле од грди патки во прекрасни лебеди.

  Многумина веруваа дека Бразилката Жаклин Аларко е најдобриот пример за таа трансформација. Нејзиното видео собра дури 15 милиони прегледи на TikTok и десетици илјади комплименти.

  „Пред и откако се оженив со орален хирург“, напиша таа.
  „Ова е голема трансформација“, коментираа, а снимките ги споделија дури и стоматолозите и козметичките хирурзи.

  Додека не открие дека сè е лага.
  Многумина веднаш се посомневаа дека таквата трансформација не е можна, и на крајот Жаклин признала дека носи лажни заби.

  Погледнете го видеото ТУКА

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.