6 C
Skopje
сабота, март 2, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  JA ИМАВМЕ СИТЕ: Оваа Nokia денес може да ja продадете за 2.000 евра

  Во светот беа направени 200 милиони модели од овој мобилен, а кој знае колку се останати! Грозницата по Nokiа 1100 се уште ја тресе планетата, особено далеку во „подземјето“.

  За што всушност станува збор и како нешто е толку скапо и барано, а е направено во неверојатни 200.000.000 модели. Една лимитиран дел од серијата на овој телефон е направена во градот Бохум.

  Со помош на токму тој модел, криминалците ширум планетата успеваат да земат ПИН број или да ги измамат банкоматите, а лесно може да се измами и електронски рулет.

  Со помош на овој модел, светските криминалци се вклучуваат на туѓите мобилни телефони и чекаат на луѓето да им пристигнат шифрите за онлајн или обични сметки. Рулетот, кога правилно ќе се намести овој модел на мобилен, во својот систем си пишува на себе си добивка иако топчето паднало токму таму каде сте посакале.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.