6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  96-годишна жена решила да ја продаде својата куќа. Преминувајќи го прагот, брокерот ги загуби умот и зборовите! Внатре виде

  Скромна 96-годишна жена решила да ја продаде својата незабележителна куќа. Но, само фасадата на зградата можеше да се нарече така! Шик реновирањето што можеше да се види внатре беше дело на човек со одличен вкус и многу средства!

  Влезен хол во пастелни бои. Првиот впечаток е најважен, па со задушен здив се влегува во овој храм на елеганцијата…
  Стилскиот шарм на 50-тите остана недопрен!

  Овде сè е толку хармонично, префинето до најситни детали и создава празнично расположение. Секоја соба е посебен универзум.
  Дефинитивно би сакале да го започнете утрото во оваа кујна! Совршено…

  Мало розово катче. Овде можете да читате, да бидете креативни, да разговарате со пријателите. Старата дама поминува многу време овде!
  Виолетова – омилена боја на чесната дама. Спалната соба во оваа боја изгледа неверојатно!

  Друга спална соба, розова. Се чувствувате како да сте во крем колач.

  Погледнете ги фотографиите:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.