6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  5 корисни совети од порно филмовите кои треба да ги примените во Вашата спална соба!

  Мислите дека во порно филмовите нема ништо убаво? Вие едноставно не ги гледате правилно. Можеме да ви изброиме пет работи кои треба да ги научите од актерките во зачинетите филмови за возрасни.

  1. Повеќе емоции – Порното е вид на глума. Донесете го еротското искуство од филмовите во вашата спална соба. Расположете се и ќе гледате работите многу сликовито. Емоциите се нешто што ветува одличено секс.

  2. Целосна откриеност – Во порно филмовите актерките покажуваат сè. Апсолутно сè. И иако станува збор за филм, создава впечаток дека воопшто не ги интересира како изгледаат. Пробајте да го сторите истото дома без да се размислувале за целулитот и за “најубавиот” профил. Ќе ви се допадне!

  3. Разиграност – Секоја една порно сцена започнува со флерт, дали ликовите се водоводџија и клиентка или професорка и студент. Во ниту еден порно филм актерите не го почнуваат актот едноставно така. Обрнете внимание на тоа, бидејќи играта ја вжештува атмосферата и го подготвува гледачот за претстојниот процес.

  4. Пробајте да го започнете сексот со флерт – Така се ќе биде многу поинтересно. Атмосферата во студиото за снимање на порно филмови ја работат професионалци. Додадете малку еротски елементи во внатрешноста на вашата соба – свеќи, овошје, убави чаршафи … Како што знаете, убавината се крие во малите детали.

  5. Предигра – Многу луѓе мислат дека порно филмовите се снимаат главно за мажите кои сакаат веднаш да преминуваат кон актот. Но, не е така – во убавите филмови се посветува особено внимание и на предиграта, односно почетните милувања. Започне го процесот бавно, за да постигнете најдобар резултат!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.