6 C
Skopje
среда, февруари 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  45 годишна жена се заљубила во 16 годишно момче и живее со него 15 години

  Мерилин Бутриџ (60) и нејзиниот 31-годишен сопруг, Вилијам Смит од Кроули, Западен Сасекс, ја прославија 12-годишнината од бракот и 15 години заедно, објави Дејли Меил.

  Британката, која е мајка на седум деца, го запознала својот иден избраник во 2006 година, кога Смит имал 16 години. Тинејџерката се дружела со еден од синовите на жената и често доаѓал во нејзиниот дом.

  Според зборовите на љубовниците, тие веднаш почувствувале привлечност еден кон друг, но младиот човек се двоумел дали да се препушти на чувствата бидејќи се плашел како тоа ќе биде доживеано.

  Сепак, врската меѓу нив почна брзо да се развива и во април 2009 година парот се венча.

  Многу од роднините и пријателите на парот престануваат да комуницираат со нив. Меѓу нив се шест од седумте деца на Баге, а сега Британката комуницира само со синот, кој е пријател на нејзиниот сопруг. Смит изгубил контакт со сите членови на неговото семејство.

  „Бевме во пеколот. Има безброј пати во кои сме нарекувани педофили. „Луѓето едноставно не можат да не остават сами“, рече Бутриџ.

  Двојката додаде дека и покрај сите тешкотии, не жалат за својот избор. „Знаев дека има нешто посебно кај нас. Таа беше и сè уште е жената од моите соништа“, вели Смит.

  Сега парот собира пари за да сними филм за нивната љубовна приказна. Сакаат да им ја раскажат својата приказна на луѓето и да го променат односот кон паровите со старосни разлики.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.