6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Џони Деп им наплатувал на обожавателите по 1.000 долари за фотографија

  Актерот Џони Деп заработи 40 илјади долари од средбите со неговите обожаватели во Москва. Од секоја средба наплатувал по 1.000 долари.

  Тој неодамна гостуваше во Русија, каде одржа неколку концерти. Сепак, во јавноста најмногу се зборуваше, не за неговите настапи, туку за неговиот изглед. На социјалните мрежи обожавателите пишуваат дека се загрижени дека актерот можеби е болен. Тие коментираат дека на фотографиите е многу блед и видно ослабен.

  Инаку, Џони Деп во 2012 година влезе во Гинисовата книга на рекорди со најголема годишна заработка од 75 милиони долари.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.