6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ѝ барал пари за да не објави нејзини фотографии

  Дваесетгодишна тетовка пријавила во полиција дека 22-годишен жител на тетовското село Камењане ја уценувал и ѝ барал пари, а доколку одбие, ќе објавел нејзини фотографии и снимки со компромитирачка содржина.

  По преземените мерки, Д.С. бил уапсен. По целосно расчистување на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.