6 C
Skopje
сабота, март 2, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ќе собираат пари со лопатите! Пет знаци стануваат неверојатно богати за неколку дена

  Овен
  Прекумерната тврдоглавост ќе стане најнеопходен квалитет. За храбро да ги промовирате идеите и проектите во кои никој не верува, ќе ви треба огромна морална сила. Напорот вреди, бидејќи резултатот ќе ве задоволи – промоција и зголемување на приходите.

  Ѕвездите препорачуваат и ревидирање на вашата незавршена работа. Меѓу нив има и започнати проекти кои ќе ви донесат значителен профит овој месец.

  Вашето внимание ќе им треба и на вашите стари партнери и пријатели. Ажурирањето на старите врски и градењето нови ќе стане отскочна даска за вашиот понатамошен развој на кариерата.

  Лав
  Овој месец ќе ви донесе многу нови можности за активна и исклучително плодна работа. Вашата главна работа ќе стане лансирна рампа за да стигнете до кариерата на Еверест.

  Ќе биде тешко, ќе бара многу знаење и вештини, но ќе успеете да ја постигнете целта. И посакуваната позиција ќе се постигне доволно брзо.

  Што се однесува до дополнителните приходи – тоа ќе бара труд, време и внимание. Напролет конкуренцијата ќе се разбуди, па ќе треба да се докажувате за да не го изгубите она што сте го создале.

  Близнаци
  Работата ќе стане главна цел. Иако сакате да одморите, ќе почнете да поминувате невообичаено долго време на тоа. Ова важи и за вашите главни и за вашите воннаставни активности.

  На вашето примарно работно место, ќе ве спушти лавина од непланирани проекти, задачи и конфликтни клиенти. Но, убав и непобитен бонус може да биде дополнителната премија со убав број на нули по првата цифра.

  Дополнителни опции за профит ќе ве задоволат со нивната разновидност. Ќе имате можност да се докажете и на вашата креативна страна и како одличен организатор.

  Стрелец
  Вашата подготвеност секогаш да работите ќе ви донесе позитивни резултати. Менаџментот и постарите колеги ќе ви обезбедат дополнителна работа која одлично ќе се исплати.

  Вашата зголемена ефикасност ќе даде неочекуван, но многу пријатен резултат – брзо искачување по скалилата во кариерата и зголемување на платата.

  Риба
  По зимската стагнација ќе почувствувате невиден пораст на силата. Затоа треба да го искористите овој период!

  Сите ваши идеи ќе наидат на позитивен одговор кај оние околу вас – од роднини до спонзори. Затоа, вреди да се разгледа секој од нив доволно внимателно за да се избегне разочарување подоцна.

  Астролозите советуваат да ги анализираат нивните сили и оние на нивните партнери. Примамливиот мирис на пари ќе ви донесе голем успех.

  Како резултат на тоа, во средината на месецот, Универзумот ќе отвори многу можности за оние кои сакаат да ги подобрат своите финансиски работи. Држете ги очите отворени и не пропуштајте ги среќните прилики!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.