6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ќе се шокирате- Погледнете што снимила сигурносната камера во болница

  Во градот Росарио во Аргентина е фатена паранормална активност со надзорната камера.

  Страшната снимка покажува болничка количка на тркала, која одеднаш сама се поместува нанапред. Ситуацијата била толку напната, што количката во еден момент и се превртела.

  Доколку погледнете на десната страна, ќе сфатите дека не станува збор за ветер, бидејќи листовите од дрвјата не се ни помрднуваат.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.