6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ќе се наежите од фотографиите кои го обиколија светот за поддршка на Париз (ФОТО)

  На социјалните мрежи се појавија фотографии кои го обиколија светот во врска за поддршка на катедралата која ја зафати пожар. Ќе ви се стопли срцето:

  На социјалните мрежи се појавија и првите слики од пожарот што ја зафати катедралата во Париз. На сликите може да се забележи дека голем дел од катедралата е уништена:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.