6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ја фотографирал сопругата, но погледнете што “уловил“

  Брачниот пар од Орегон се упатиле кон јужниот брег со цел да ги видат брановите и да се фотографираат со нив. Кога подоцна ги разгледувале фотографиите имало што да се види.

  Во еден од брановите уловиле профил на човечко лице. Авторот на фотографијата тврди дека е автентична и дека не станува збор за фотомонтажа.

  Гледате ли лице на фотката?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.