6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Јастреб тргнал кон кокошка со цел да ја земе, но видете што сторила патката која била во дворот

  Досега сме слушнале брзброј приказни за луѓето кои биле спасени од сигурна смрт од страна на нивните кучиња, мачки и други животни, но ретко кога дека животните спасуваат други животни.

  Херојска патка од следното видео докажува дека животните се грижат за својот вид, но и за останатите.

  Погледнете:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.