6 C
Skopje
петок, март 1, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Што се крие зад доаѓањето на Бекамови во Црна Гора?

  Според српкиот весник „Блиц“, Црна Гора околу четири години преговарала со Бекамови да дојдат и да ја промовираат убавината на оваа земја, а за нивното пристигнување е обезбедена огромна сума пари.

  Засега никој официјално не открива за колку пари се работи, иако се спомнува милионска сума.

  За Викторија и Дејвид ова е по сè изгледа работно лето, но многумина им завидуват на луксузот што го уживаат. Во видеото погоре, погледнете како Бекам падна од скутерот, а во галеријата подолу како изгледаше нивниот работен одмор.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.