6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Што напиша последно Влатко Илиевски на својот Фејсбук профил?

  Триесет и тригодишниот пејач Влатко Илиевски замина во легендите.

  Македонската јавност, но и естрада се простуваат од неговото прерано заминување, додека властите работат на утврдување на причините за неговата смрт.

  Непосредно пред немилиот настан, Влатче објави фотографија на својот Фејсбук профил со описот „Шарене пилуле“.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.