6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Што значи ако сонувате змија – не го игнорирајте предупредувањето

  Постојат повеќе причини поради кои сонувате змии.

  Доколку во последно време често сонувате змии, тогаш е време да дознаете што значат тие соништа и на што ве предупредуваат.

  Имено, кога сонуваме змии тоа значи дека имаме непријател.

  Во толкувањето на соновите пишува дека доколку во сон ве касне змија, тоа значи дека ве предупредува дека на јаве ќе ви се случи некоја непријатност од која не можете да побегнете.

  Доколку се борите против неа, тоа значи дека ќе имате конфликт со непријателот.

  Каснувањето на змија укажува на сплетки, поради тоа мора да бидете внимателни.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.