6 C
Skopje
недела, февруари 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Шон Пен во врска со 32-годишна девојка

  Шон Пен ќе го прослави својот 58. роденден в петок, и тоа најверојатно во друштво на својата 32 години помлада девојка Лејла Џорџ.

  Двојката е видена како ужива на плажа на хавајскиот остров Оаху. Оскаровацот стоеше и пушеше цигара додека неговата девојка седеше покрај него и му го покажуваше своето вито тело.

  Тие се во врска веќе две години, а Шон има два брака зад себе. Првиот беше со популарната пејачка Мадона, а другиот со актерката Робин Рајт.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.