6 C
Skopje
четврток, јуни 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Шокантно! Еве до што водат пластичните операции…

  Хируршките интервенции чинат едно мало богатство за да биде некој спектакуларен, но во светот не секогаш се врвни резултатите од нив, колку и да се скапи.

  лице

  Ова е лицето на Раџи Наринесинг која веќе десет години се обидува да го осуди својот пластичен хирург кој тотално ја има изобличено.

  Докторот Онијл Рон Морис веќе има една поднесена тужба за убиство на свој пациент.

  По темелно истражување на Раџа, независен медицински тим утврдил дека во лицето на жената се користени минерални масла и лепило која комбинација довела до целосно менување на изгледот на нејзиното лице.

  Таа решила својата приказна да ја објави јавно за да им апелира на жените да внимаваат при изборот на пластичен хирург и доколку немаат голема потреба да не се изложуваат на таква ризична интервенција.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.