6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Чекал да се породи жена му, па му открил на докторот дека е тука и поради друга трудница

  Во август 2016 година Кејт од Калифорнија била подготвена конечно на свет да ја донесе својата ќерка. Со семејството дошла во болница ден пред да биде извршен царски рез и нервозно го чекала моментот на породување.

  Нјеизната сестра Кори исто така била пред породување, но нејзиниот царски рез бил закажан за подоцна. Кори и нејзиниот сопруг тргнале да присуствуваат на породувањето на Кејт, меѓутоа се случило нешто неочекувано.

  Се испоставило дека и Кори мора да се прооди во исто време.

  Братучедите Рајат и Инди се родени на ист ден и се само 15 минути разлика, или што би рекл докторот „како близнаци“.

  Снимката која сопругот на Кори ја направил во болница веднаш станала хит, а Рајан и Инди се ѕвезди на Јутјуб.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.