6 C
Skopje
сабота, април 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Цел регион воодушевен од ова видео: Стави капка масло а крлежот почна да бега (видео)

  Со денови на Интернет кружи видео снимка објавена од жена по име Даниела, која го намачка со етерично масло а тој почна да бега.

  Имено вадење крлеж со пинцета или игла ризикувате главата да остане , и вадите само дел од него.

  На делот каде што се наоѓа крлежот капнете две три капки етерично масло од ментол, и тој сам ќе излезе од телоти и ќе почне да ега.

  Погледнете:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.