6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Цело време му исчезнувале работи пред врата – кога поставил камера се запрепастил кој е крадецот

  Снетил Натан од Ченаја никако не можел да дознае кој му краде целосно неважни работи од пред врата, па одлучил да постави надзорна камера.

  Неколку дена по поставувањето на амерата, повторно исчезнала черга, а кога сопругата и тој погледнале, се изненадиле.

  Крадецот бил обично улично куче. Снетил ова оскуство го споделил на Твитер каде неговата објава за брзо време станала хит.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.