6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Хорор во болница: Човекот со денови се жалел на болка, но ваков резултат не очекувал

  Најсмешната и најстрашната работа која денес ќе ја видите.

  На рендгенска снимка запрепастените лекари виделе бубашваба. Несреќниот човек веднаш бил испратен на операција.

  Хорургот добро ја погледнал снимката и сепак заклучил дека операција не е потребна, бидејќи бубчката не е во градите на човекот, туку на рендген апаратот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.